Глава держави запросив британський бізнес інвестувати в Україну.

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Великої Британії провів зустріч з провідними представниками ділових кіл країни, передає прес-служба глави держави.

Порошенко розповів про впровадження реформ в Україні протягом останніх трьох років та основні результати, яких вдалося досягти на сьогоднішній день. Він також повідомив про запуск з початку квітня 2017 року електронного відкритого реєстру відшкодування ПДВ.

Глава держави зазначив, що Великобританія стала одним з найбільших іноземних інвесторів в країні і запросив британський бізнес інвестувати в Україну.

Він підкреслив успішну співпрацю українського підприємства Антонов і британської компанії Dowty Propellers при створенні транспортного літака Ан-132D.

Президент також привітав інтерес британських компаній в Україні, зокрема, міжнародної компанії Unilever, яка відкрила чайну фабрику в Київській області, та міжнародної компанії Hutchison Ports, яка планує в короткостроковій перспективі вийти на ринок вітчизняних морських контейнерних перевезень.

Меню